גינון – הבית בטבע

היכולת המופלאה להכניס את הטבע לתוך ביתכם זה סוג של קסם, ממש כך  קסם. חשה לשער כמה גינה יפהפייה המעוצבת בצורה נכונה ומיוחדת תקפיץ את ערך ביתכם, גם מבחינה כספית אך גם מבחינת התחושה שלכם, שלא לדבר על תגובות המבקרים. ישנם כללים שונים לתכנון נכון של גינה שחשוב להכיר כדי ליצור את הפנינה שתמיד חלמתם עליה. אופן הצבת הריהוט המיוחד, בחירת העצים והפרחים הנכונים, תכנון נכון של אור וצל, פינות אוכל ואירוח – כל אלה יש לקחת בחשבון בעת תכנון הגינה ולכן מומלץ לעבוד בתיאום עם איש המקצוע. גינה של בית מעצבים פעם אחת בחיים- לכן אסור להתפשר לא על בעל המקצוע, לא על איכות החומרים וכמובן לא על מקומות האירוח. גינון- הבית בטבע, זו לא קלישאה, אלא מציאות שיכולה להתגשם בביתכם.

גינון - שבילים לגינה
גינון – שבילים לגינה

גם גינה גדולה יכולה להיות חסכונית ועמידה לאורך זמן

כשחולמים על גינה גדולה ועוצרת נשימה לעיתים שוכחים את כמות הזמן שבני הבית יצטרכו להשקיע בה על מנת שתמשיך לפרוח ולהרשים. חשוב כבר מתחילת הדרך לנסות ולהפחית את העבודה שעלולה להגיע בהמשך. לצורך זה יש לתכנן בקפידה מספר דברים, והראשון שבהם הוא לבחור את צמחים רב עונתיים אשר יתאימו לעונות השונות. בדרך זו תמנעו מעצמכם עבודה קשה בסוף כל תקופה בעקירת הצמחים הישנים ובשתילת חדשים. בנוסף, יש לבחור גידולים אשר לא דורשים המון מים- כך תחסכו כסף עבור ההשקיה וגם תחסכו כמובן במאמץ.

מערכות השקיה מיוחדות בתחום גינון- הבית בטבע

רצוי להתקין מערכת טפטפות מיוחדת שתהיה אחראית על השקיית גינתכם. זאת יכולה לפעול במספר אופציות: האחת, תפעול בלחיצת כפתור במחשב. השנייה, והזולה יותר, היא הזזה פשוטה של ידית ייעודית. מערכת הטפטפות תמנע מכם לבזבז כמויות גדולות של מים ושעות של עבודה בהשקיה עם צינור. המומחים שלנו ישמחו לבחון את השטח והמיקום בו אתם גרים ולהעניק לכם את הטיפים הטובים ביותר אשר מותאמים אישית לצרכים שלכם. צרו קשר עוד היום ותקבלו את הטיפול המסור ביותר עם טובי המקצוענים בשוק.

הקמת גינה
הקמת גינה

דגשים ביצירת גינון- הבית בטבע

מלבד בחירת שתילים ראויים שיחזיקו מעמד זמן רב ובניית מערכת טפטפות באמצעות איש מקצוע, יש חשיבות עליונה לרעיונות המיוחדים של בעלי הבית. לכל מקום יש את האופי שלו או את האופי שאתם רוצים שיהיה לו וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים לשמוע מכם. אתם תספרו על החלום ואנחנו נעשה הכל כדי להגשים אותו. שלב הרעיונות הוא חשוב מפני שהוא מאפשר למצוא את הדברים שמייחדים כל אחד ואחד. בין אם אלה פסלים או מוטיבים שתרצו לשלב, עיצוב סביבתי, נוף שתרצו לראות, או חומר מיוחד שתרצו לשלב בגינתכם, ועד למזרקות מים או בריכות נוי. בנוסף, חישבו איך תרצו שיראה כל איזור בגינתכם. היכן ימוקם מחסן לדוגמא, פינת ישיבה לאורחים, פינת "מנגל" או אפילו פינה עם כיסאות שיזוף, אנחנו כמובן נשמח לייעץ לכם מהניסיון שלנו.

תכנון גינה
תכנון גינה
הכל טמון בחומר ובתקציב

כל מחשבה יכולה להפוך למציאות עם הצוות הנכון של מומחים בתחום. חשוב לבחון היטב מהו סכום הכסף שיש לכם עבור יצירת הגינה המיוחלת. התקציב הוא זה שיקבע את החומרים שבהם ישתמשו- החל מריהוט, אבנים, חול, שתילים ועוד. השימוש בכל אלה הוא למטרה אחת בלבד: לגרום לביתכם להיות מוקף בטבע ולגרום לכ לחייך בכל פעם שתראו את הגינה.

Call Now Button