מפל מים

האומנות שמאחורי מפלי מים

יש משהו הרמוני במים שגורם לנו מאז ומעולם להימשך לצליל ולמראה שלהם, הכנסת מפל מים לגינה משדרגת אותה והופכת גינה מקסימה לפינת חמד אמיתית.

מפל מים
מפל מים

הגינה – תחושה של חופש בתוך הבית

גינות פרטיות בבתים צמודי קרקע לא פעם משמשות כפינות החמד של הבית. יש המון פונקציות לגינות פרטיות – ארוחות משפחתיות, מפגשים או סתם הירגעות בוקר או לאחר יום עבודה ארוך. לעיתים הוספת אלמנטים שלכאורה נראים כלא חשובים לגינת הבית, יכולה להפוך את החצר לגן עדן פרטי מהחלומות. מפל מים, בריכות נוי, שבילי אבנים ועוד הם תוספות משמעותיות לחצר שיוסיפו לערך הבית ובנוסף, יגרמו לזמן שאתם מבלים בחוץ להפוך לחלומי, ממש כמו בחופשה משפחתית.

מפל מים בגינה – זה אפשרי?

מפל מים לגינה מגיע בעיצובים שונים ואתם יכולים להתאים אותו למראה הגינה שלכם. ברוב המקרים, אם אתם בוחרים באלמנט ייחודי כמו מפל, כדאי שתבחרו במפל ששיטת ההפעלה שלו כמה שיותר חסכונית. כיום בעידן המודרני, ישנן המון מערכות מים ידידותיות לאיכות הסביבה, במיוחד כשמדובר במדינה כמו ישראל, אשר אינה עשירה במים. בנוסף, מראה המפל אינו חייב להיות מלאכותי, ישנם מפלים בעלי עיצובים קרובים למציאות ובעלי זרימה מדורגת של מים. מפלים ידידותיים לסביבה יהיו כאלו בעלי מערכת סגורה הצורכת כמות מים קטנה.

לפרטים נוספים על מפלי מים המותאמים ומעוצבים לתנאי השטח (הגינה) , חייגו לבית בטבע – הקמת גינה בטלפון: 073-7969732


היכן למקם את מפל המים בחצר?

רוב מפלי המים עשויים מחומרים מלאכותיים. למרות שמפלים אלו נראים כאילו שהם מיוצרים מאבן טבעית, המון פעמים, העובדה שהם עשויים מחומרים מלאכותיים הופכת אותם לקלים בהרבה יותר מאבנים ועל כן הם נוחים להתקנה ותפעול. מפלי מים לרוב, מתאימים לכל מיקום בתוך הבית ובגינה החיצונית ואפילו אפשר להשתמש בהם כדי לתת למרפסות, דקים, גגות של הבית מראה קצת יותר טבעי. הקלות של מערכות המפלים מאפשרת להזיז אותם ממקום למקום. מה שאומר, שגם אם בחרתם מיקום לא אידיאלי ואתם רוצים לשנות, זו לא בעיה כלל כי אפשר להזיז אותם בקלות. יתרון זה משמעותי גם במקרים של מעבר דירה.

עיצוב-של-מפל-המוביל-לבריכת-דגים-קטנה
עיצוב-של-מפל-המוביל-לבריכת-דגים-קטנה

מה היתרונות של מפלי מים בחצר?

למפל מים בגינה יש יתרונות רבים הוא משרה אווירה רגועה ומשדרג את פינת הישיבה בחוץ בנוסף המים סופחים אליהם אבק ומקלים על הנשימה של בני משפחה הסובלים מאסטמה, בנוסף, תורת הפאנג שווי טוענת שלמפלי מים בגינה יש גם היבט רוחני שמשפיע על איכות החיים. כדי שכל היתרונות יבואו לידי ביטוי, חשוב שהתקנת מפל מים בגינה תתבצע על ידי חברה מקצועית. לא פעם החלומות על מזרקות מים בחצר מאתגרים כשמנסים להגשים אותם במציאות. כדי לעשות זאת בצורה הכי טובה ולהתקין את המפל בהתאם לרצונות שלכם מבלי קשר לגודל לצבע או למיקום, צריך ניסיון בהקמת גינות כדי לעשות תכנון מקדים.

מפל-מים-מעוצב
מפל-מים-מעוצב

הבית בטבע – הקמת גינה

הקמת מפל מים דורשת ניסיון מקצועי מכיוון שלא פעם צריך לקחת בחשבון גורמים כמו גודל המפל, הסוג שלו, הגובה הרצוי, מערכות ההתזה, אפקטים מיוחדים, תאורה ועוד. כיום בשוק, ישנם סוגים רבים של מפלי מים חלק מהמערכות פשוטות יותר ואחרות מאוד מורכבות. וכדי לבחור את המערכת המתאימה לכם ביותר, עליכם להכיר את המערכות השונות. בהבית בטבע –  אנו משלבים בין הניסיון שלנו לבין החלומות שלכם על מנת להעניק לכם את העיצוב האידיאלי לחצר שלכם, תוך שימוש במשאבים טבעיים וחומרים ידידותיים.

מחירי מפלי מים

מפלי מים הם תוספת מיוחדת לגינה ואנשים רבים בוחרים להשתמש בהם לעיצוב החצר מסיבות רבות. אם גם אתם מעוניינים לשנות את החצר שלכם לחלוטין ולהוסיף מפל מים, כדי ליהנות מהתענוג, תצטרכו להשקיע סכום שנע בין 1000 ל – 5000 שקלים. השקעה כזו היא חד פעמית ומשתלמת שתשפר לכם את איכות החיים ואת ערך הבית באופן משמעותי.

Call Now Button