קיץ הוא סיבה טובה מאוד לעיצוב גינה חדשה!

החורף עבר, הצמחייה בגינה גדלה ונעשתה פראית מכיוון שלא דאגתם לגינתכם כל החורף, הדשא הצמיח קוצים, קטסטרופה? מה עושים? האם אנחנו רוצים לחכות לימים החמים של הקיץ ולראות את הקצת ירוק שנשאר הופך ל 50 גוונים של חום? האם אנחנו רוצים לראות את הגינה הופכת לבית גידול לזוחלים?

הקמת גינה
הקמת גינה

אז מה עלינו לעשות אתם שואלים?

תכנון ועיצוב גינה מחדש הם הפתרון!

תקופת הקיץ היא תקופה לא פשוטה לבעלי הגינות והחצרות למיניהן. שותלים דשא וצמחים בתחילת הקיץ אבל לא עבר שבוע וכבר הדשא מצהיב והצמחים מאבדים מזקיפותם. החום הלוהט של הקיץ לא נותן לדשא שרק נשתל הזדמנות להתפס בקרקע וכך גם הצמחים לא מצליחים להשריש את שורשיהם מספיק עמוק לפני שהשמש קופחת בהם.

הפתרון הוא פשוט, את הקמת הגינה החדשה ועיצוב גינה חדש אתם פשוט מקדימים לתקופת האביב, אתם נותנים לצמחים הזדמנות להתפס ולהשריש שורשים בטמפרטורות יחסית נוחות , עוד לפני שהשמש תתפוס אותם לא מוכנים.

כמובן שהצמחייה והדשא חייבים להתאים לעונה , לסביבה (האדמה) ולאקלים באזור וכאשר כל האלמנטים הללו יתקיימו נוכל ללא חשש לומר שהגינה שלכם מוכנה לקיץ.

כמובן שפה לא נגמר הסיפור. תחזוקה שוטפת של הגינה, במיוחד שהיא לאחר הקמה הכרחית שזה אומר: כיסוח הדשא אחד לשבוע, השקייתו בצורה קבועה ונדיבה אבל כמובן בשעות הערב (הרי אנחנו רוצים לחסוך במים וליצור אפקטיביות בהשקייה).

לפרטים נוספים בנושא : עיצוב גינה או להצעת מחיר חייגו לטלפון שמספרו: 073-7969732

עיצוב גינה , האם לעשות אותה סולידית ורגילה או לחשוב מחוץ לקופסא?

רוב האנשים שמחזיקים ברשותם גינה יודעים שגינה היא בסך הכל פיסת דשא של 10-30 מטרים ריבועים לרוב , כמה פרחים מסביב למדשאה, אדניות תלויות על הגדרות ועצים בפינות המדשאה.

מה שתואר כאן הרגע היא הגינה הסולידית, הגינה שרוב האנשים מחזיקים ברשותם אבל האם אנחנו רוצים להסתפק בכך? האם לא כדאי לצאת קצת מהקופסא ולחשוב קצת יותר גדול? לחשוב על דברים מרעננים שיתנו נופך חדש לגינה ויבדלו את גינתכם מגינות אחרות?

בריכה-קטנה
בריכה-קטנה

היום יותר ויותר אנשים מחליטים להכניס בריכות נוי , בריכות דגים או מפל מים לגינתם. דבר זה ללא ספק משנה ופורץ את הקופסא שאנשים היו חיים בה במשך שנים. בריכות אלה ומפלים כאלה מוסיפים יופי ובעיקר משרים אוירה רגועה רק מהאזנה לפיכפוך המים הזורמים במפל או מצפיה בדגים השוחים בבריכה.

יש אנשים שמחליטים לוותר על כל ההשקייה של הגינה ולחסוך כסף על החלפה עונתית של הצמחיה ובמקום כל זאת הם פשוט מרצפים את גינתם בריצוף חוץ המתאים לגינה שכמובן מונע החלקות בימים גשומים ולא מאבד מצבעו כשהשמש הקיצים קופחת.

הקמת גינה ללא תכנון האם יוכל להביא עיצוב הולם בסופו של תהליך?

לשתול כריות דשא וכמה פרחים כל אחד יכול, לא צריך גנן לשם כך אבל האם זה יהיה אפקטיבי מבחינת העיצוב והכסף שאתם תבזבזו? הרי רוב האנשים לא ממש מקצועיים ובאמת יודעים מה טוב ומתי טוב, אז נכון שבעשייה עצמית אתם תחסכו את הכסף של לקחת חברה להקמת גינה אבל האם באמת לאורך זמן זה ישתלם? האם אתם בטוחים שההוצאה של לקנות כל עונה דשא וצמחיה עונתיים לא תהיה יותר גדולה מהוצאה חד פעמית לחברה שמקימה את הגינה?

בריכת דגים
בריכת דגים קלאסית

הבית בטבע-הקמת גינה מגיעה אל ביתכם, מתרשמת מהסביבה, מקשיבה ללקוח ועוברת לשלב התכנון. הרי זה ידוע שכשמתכננים כל דבר אז העלויות יורדות מכיוון שאתם יודעים כמה חומר צריך בדיוק, לאחר התכנון אנו מקימים לכם גינה לתפארת תוך התחשבות בגורמים אקולוגיים שימנעו מאיתנו לשתול מחדש צמחיה כל מספר חודשים וכמובן ההקמה מלווה בעיצוב שהלקוח בחר. את הכל אנחנו עושים, לכם נותר רק לשלב ידיים, להנות מהתהליך ולקבל בסופו של יום גינה לתפארת שתוכננה , הוקמה ועוצבה ע"י הבית בטבע הקמת גינה.

Call Now Button